Aukční kolekce Galerie KODL představuje vyvážený výběr uměleckých děl od 19. století až po současnost. Výstava probíhá v prostorách galerie na Národní 7 od 29. dubna do 25. května každý den vč. víkendů a svátků od 10–18 hod.
Komentované prohlídky pro veřejnost: pondělí 6., 13. a 20. května vždy od 16 hod.
Vážení dražitelé, děkujeme za vaši přízeň! Úspěšnost aukce dosáhla 93,8% a celková vyvolávací cena se zdvojnásobila na 20,4 milionu korun. Za tyto úspěchy vděčíme právě vám.
Výdej položek probíhá v Galerii KODL od úterý 26. března vždy po předem domluvené schůzce ve všední dny od 10 do 18 hod. V pátek 29. dubna a velikonoční pondělí 1. dubna bude galerie zcela uzavřena. Na místě je možné také platit kartou.
V 90. aukci Galerie KODL, která proběhla v paláci Žofín a online na artslimit.com se prodalo 98,5% položek. Nejdražším vydraženým obrazem se stalo vzácné plátno malířky Toyen Monte Carlo (64,8 milionů korun). Jedním z autorských rekordů se stala Nejkrásnější planeta Zděňka Buriana s částkou 7 440 000 korun.
Vydražitelé budou moci vyzvedávat díla po předešlé domluvě v Galerii KODL na Národní 7 od úterý 28. listopadu.
Děkujeme všem dražitelům a obdivovatelům výtvarného umění za krásné výsledky jubilejní aukce Galerie KODL!